bgggg

Про тканину для меблів PERSEMPRA

Переживання з приводу розлитого вина і перекинутої на диван їжі залишилися в минулому. Насолоджуйтесь життям, надавши рішення ваших проблем інноваційній тканині PERSEMPRA. Завдяки сучасній технології NANO STOP System, тканина запобігає потраплянню рідини і бруду всередину ваших улюблених меблів, а також дозволяє видалити всі види плям за допомогою звичайної сухої серветки і води.

Італійські багатовікові традиції виробництва текстилю, посилені передовими науковими розробками, роблять тканину PERSEMPRA максимально зносостійкою і навіть здатної витримати контакт з вогнем.

italvelluti--na-krok-poperedu-vid-ochikuvan-203
PERSEMPRA гармонічно впишеться в будь-який дизайн інтер’єру. Широка палітра натуральних кольорів надає вам можливість визначити бажаний настрій. За рахунок використання спеціальних поліефірних волокон і їх оригінальної обробки, тканина стала ще м’якше і природніше на дотик. Незважаючи на вживання синтетичних матеріалів, PERSEMPRA залишається на 100% екологічною і безпечною для ваших дітей. Повноцінно проводьте час зі своїми близькими і ні в чому себе не обмежуйте. Не дайте зіпсувати настрій незначним переживанням щодо бруду на вашому улюбленому дивані.

nano-stop-system--tse-stop-detektyvnym-istoriyam-u-vashomu-pomeshkanni-197
Основне завдання супертканини – зберегти не тільки домашній затишок, але і ваші нерви. Будьте впевнені, м’які меблі з супертканини PERSEMPRA прослужать вам довгі роки, позбавивши від настирливих прибирань і дорогих чисток.

divans
icon